İndirimli Fiyat! Bebek Rehberi İlk Bir Yıl Daha büyük görüntüle

Bebek Rehberi İlk Bir Yıl

Yeni ürün

Modalar, hurafeler, evhamlar, gecenin bir vakti acile koşturacağınız ama hiç de gerekli olmayan yüzlerce durum… Yaygın olarak bilinen ve yapılan ama bebeğiniz için zararlı olabilecek uygulamalar… Kakasının renginden cildinin kızarıklığına, solunumuna, terlemesine, emme pozisyonuna, ilk kahvaltısına… Hayat kurtarıcı, huzur verici ipuçları. 

Daha fazla bilgi

2 Öğeler

Dikkat: Stoktaki son ürünler!

49,50 TL

-10%

55,00 TL

Bilgi kartı

Yazar Dr. Görkem Astarcıoğlu
Yayın Evi Hayy Kitap
Türü Aile Ve Çocuk
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 128
En / Boy 14,0/21,0 cm
Kağıt Cinsi 2. Hamur
Basım Tarihi 2020

Daha fazla bilgi

"Biz hekimler, ailelerin bebekleriyle birlikte panik halinde gelip büyük bir korkuyla sordukları sorulara her zaman muhatap oluruz. Oysa cevaplar genellikle çok basittir. Neyin normal, neyin normal dışı olduğunu bildiğinizde bebeğinizin büyüme serüveninin keyfini çıkarırsınız, o da, siz de huzurlu olursunuz. İşte bu kitabı, bebeğinizi korkulara kapılmadan huzurla büyütebilmenizde bir kılavuz olması için kaleme aldım. Doğumunuzdan 12. aya, bebeğinizi beraber büyüteceğiz."

Modalar, hurafeler, evhamlar, gecenin bir vakti acile koşturacağınız ama hiç de gerekli olmayan yüzlerce durum… Yaygın olarak bilinen ve yapılan ama bebeğiniz için zararlı olabilecek uygulamalar… Kakasının renginden cildinin kızarıklığına, solunumuna, terlemesine, emme pozisyonuna, ilk kahvaltısına… Hayat kurtarıcı, huzur verici ipuçları. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Görkem Astarcıoğlu, ihtiyacınız olduğunda her an yanı başınızda.

(Tanıtım Bülteninden)

Diğer Kitaplarımız