Bebeğinize Fransız Kalın Daha büyük görüntüle

Bebeğinize Fransız Kalın

Yeni ürün

Amerikalı Bir Anne Fransız Usulü Ebeveynliğin Sırrını Keşfediyor.

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

75,00 TL

Bilgi kartı

Yazar Pamela Druckerman
Yayın Evi Gün Yayıncılık
Türü Aile ve Çocuk
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 341
En / Boy 13,50/19,50
Kağıt Cinsi 2. Hamur
Basım Tarihi 2017

Daha fazla bilgi

Amerikalı gazeteci Pamela Druckerman Paris’te yaşadığı sırada bebek sahibi olduğunda “Fransız usulü bir ebeveyn” olmak gibi bir niyeti yoktu. Ta ki Fransız bebeklerin daha iki-üç aylıkken gece boyu deliksiz uyuduğunu, haşlanmış sebzelere bayıldıklarını ve ebeveynleri keyifle cafélerini yudumlarken bir kenarda sakince kendi başlarına oynayabildiklerini keşfedene dek!

Dahası tüm bunları yaparken bu çocuklar gayet canlı, meraklı ve yaratıcı görünüyorlardı. Bu nasıl olabilir? İşin sırrı nedir?

Bez çantasına sıkıştırdığı not defteri ile Pamela, bunun nedenini nasılını öğrenmeyi kafasına koyar. Fransızların sadece farklı bir ebeveynlik yaklaşımları olmadığını, çocuğun aslında kim (ya da ne) olduğuna dair de bambaşka bir bakış açıları olduğunun farkına varır.

Bebeğinize Fransız Kalın! Çok eğlenceli bir diller yazılmış bir aydınlanma hikâyesi…

Bu kitap tüm kendi yetişkinlik hayatlarını şifalandırmak, parlak, iyi huylu ve maceracı çocuklar yetiştirmek isteyen ebeveynler için…

“An itibarıyla sekiz yıldan fazladır ebeveynim ve itiraf etmeliyim ki, hiçbir ebeveynlik kitabını bitiremedim. Fakat bu, karşı konulamaz bir kitap.”

-Slate-

“Üç çocuk büyüten Druckerman kendisiyle dalga geçmeyi iyi biliyor. Kitapta uyku savaşlarını kazanmanın ipuçları da yer alıyor.”

-Daily Mail, London-

Diğer Kitaplarımız