İndirimli Fiyat! Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi Daha büyük görüntüle

Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi

Yeni ürün

7 Kıta

42 Ülke

52 Harita

37 dilde 3 milyon üzerinde okur

Daha fazla bilgi

1 Öğe

Dikkat: Stoktaki son ürünler!

297,00 TL

-10%

330,00 TL

Bilgi kartı

Yayın Evi Domingo
Türü Araştırma
Cilt Durumu Ciltli
Kağıt Cinsi 1. Hamur
Basım Tarihi 2021

Daha fazla bilgi

ATLAS - Kıtalar, Denizler ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi, sadece coğrafi bilgileri değil, ülkelerin karakteristik yönlerini de sunan büyük boy haritaları, ödüllü tasarımı ve göz alıcı çizimleriyle sizi koltuğunuzdan kıpırdamadan dünya turuna çıkarıyor.

Dünyanın binbir harikası ve ilginçliği arasında rengârenk bir yolculuk. İzlanda’nın buzulları, Mısır’ın çöl kervanları, Avustralya’nın ornitorenkleri, Madagaskar’ın dev baobab ağaçları, Meksikalıların garip bayramları ve Charlie Chaplin’den Halide Edip Adıvar’a ülkelerini gururlandıran isimler.

Tüm dünyada büyük ilgi gören, İzlanda’dan Polonya’ya, Amerika’dan İspanya’ya 37 dilde yayımlanan, çocuk kitaplarında en prestijli ödüllerden Prix Sorcières (Fransa) ve Premio Andersen'i (İtalya) kazanan Atlas, devasa buzullardan küçücük böceklere, dünyamızın barındırdığı akılalmaz çeşitliliği ve göz alıcı renkleri kutlamak için hazırlanmış görsel bir festival.

“Gördüğünüz anda dokunma hissi uyandıran bir kitap. Çocuklar kadar yetişkinleri de büyülemesi muhtemel.” Wall Street Journal

“İlk görüşte aşk! Sizi daha fazlasını merak etmeye, hatta yolculuğa çağırıyor.”

- Guardian -

“Sınıf ve kütüphaneler için olmazsa olmaz.”

- School Librarian Journal -

(Tanıtım Bülteninden)

Diğer Kitaplarımız