Dilek Şurubu Daha büyük görüntüle

Dilek Şurubu

Yeni ürün

Momo ve Bitmeyecek Öykü kitaplarıyla hafızalarımıza kazınan yazar Michael Ende, şimdi de Dilek Şurubu adlı kitabıyla okuyucuyla buluşuyor. Leman Çalışkan'ın Türkçeleştirdiği kitap, Pegasus Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alıyor.

Daha fazla bilgi

1 Öğe

Dikkat: Stoktaki son ürünler!

58,00 TL

Bilgi kartı

Yazar Michael Ende
Yayın Evi Pegasus
Türü Roman
Cilt Durumu Karton Kapak
Sayfa Sayısı 240
En / Boy 13,50/21,00
Kağıt Cinsi 2. Hamur
Basım Tarihi Ekim 2017

Daha fazla bilgi

İblis Şarlatan başarılı bir büyücüdür. Ancak bu yıl yeteri kadar kötülük yapmayı bir türlü başaramamıştır. Şarlatan’dan şüphelenen Hayvanlar Yüksek Şurası harekete geçmiş ve Şarlatan’ın evine onu gözlemlemesi için bir ajan göndermiştir: Mauro adında bir kedi. Biraz saf olmasına rağmen meraklı davrandığı için Şarlatan onun yanında dikkatlidir ve kafasına göre kötü büyüler yapamamaktadır.

Şarlatan’ın teyzesi Zalime Vampirsoy’un da durumu pek parlak değildir. Karga Yakup, onu izlemeye başladığından beri Zalime istediği kadar kötülük yapamaz olmuştur. Kötülük açığını kapamak için İblis Şarlatan ve Zalime Vampirsoy bir araya gelip kolları sıvarlar. Zalime Vampirsoy’un, sorunu hızlıca çözüme ulaştıracak ve onları iki ajandan kurtaracak çok özel bir planı vardır…

“Kitaplarım arasında belki de en eğlencelisi.”

-Michael Ende-

“Zıpır kelime oyunlarıyla renklenmiş, komik bir hikâye. Dâhiyane ve oldukça yaratıcı.”

-Kirkus Reviews-

Diğer Kitaplarımız